O nás

O NÁS

Lebo aj nemé tváre si zaslúžia viac.

Súhlasíte?

Tak teda, LABKU NA TO!

PES je najlepším priateľom človeka. Veta, každému iste dobre známa. Nájdu sa v nej mnohí z nás, najmä keď si predstavíme nášho verného štvornohého priateľa, ktorý na nás doma čaká. V zvieracej ríši však možno nájsť celý rad zvierat, ktoré sa počas existencie našej zeme stali človeku spoločníkmi, priateľmi, ale aj významnými pomocníkmi. Bez nich by bol život na našej planéte nielen smutnejší, ale z praktického hľadiska tiež omnoho ťažší. 

Podobne, ako psa, tak aj mačku, zajačika, koňa, ale aj prasiatko by sme však už dnes pokojne mohli titulovať ocenením „najlepší priateľ človeka“. Tí, ktorí v rôznych zvieratkách nevidia len nemú tvár, ale našli v nich priateľa či pomocníka, nám určite dajú za pravdu.

Význam zvierat v živote človeka tak už dávno nie je len otázkou obživy či pomoci, ale aj citovej a spoločenskej roviny.

A práve to si veľmi dobre uvedomujeme aj v našej spoločnosti, zameranej na výskum, vývoj a výrobu produktov s organickou formou jódu. Už niekoľko rokov sa totiž úspešne pohybujeme na trhu v oblasti výživových doplnkov. Tie naše, ktoré môžete poznať pod značkou JODA ORGANIKA®, sú overenou a účinnou prevenciou ochorení spojených s nedostatkom jódu, ale aj pomocou pri už vzniknutých zdravotných ťažkostiach. Nielen na Slovensku, ale aj za hranicami našej krajiny si stihli získať už tisícky spokojných užívateľov, ktorých skúsenosti dokazujú významné účinky organickej formy jódu na zdravie človeka. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o produktoch JODA ORGANIKA®, navštíviť môžete našu stránku www.jodaorganika.sk

Roky svedomitej práce, ktoré sa v našej spoločnosti niesli v znamení hľadania možností, ako čo najlepšie dopraviť do ľudského organizmu účinnú a bezpečnú výživu, organickú formu jódu, nás priviedli k rozšíreniu radu našich produktov. Naši zákazníci si tak dnes môžu vybrať hneď z niekoľkých možností, či už je to tekvicový, ľanový olej, alebo kapsuly s organickou formou jódu.

Zrejme výborné účinky našich výživových doplnkov, ktoré si užívateľ najrýchlejšie všíma na zlepšení zdravotného stavu, sú dôvodom, prečo sme čoraz častejšie dostávali otázky, či by sme nevedeli pomôcť aj ich domácim miláčikom.

O našich produktoch je známe, že sú vhodné pre všetkých členov domácnosti – pre deti, dospievajúcich, dospelých, tehotné i dojčiace ženy, či seniorov. Čoraz intenzívnejšie sme sa však začali zamýšľať nad tým, že dôležitou súčasťou mnohých dnešných domácností sa čím ďalej tým viac stáva práve zvierací domáci miláčik. Sami dobre vieme, ako veľa môže zvieratko znamenať pre človeka. Zároveň sa však nezriedka stretávame s ochoreniami, či zraneniami našich štvornohých priateľov, kedy ako milujúci majitelia zvierat hľadáme možnosti, ako im čo najlepšie pomôcť.

V našej spoločnosti sme si preto stále intenzívnejšie kládli podobnú otázku – ako prispieť k skvalitneniu života zvierat, ako im môžeme pomôcť v zdraví, ktoré je aj v ich prípade tým najcennejším?

 

-Hľadanie ďalších informácií.

-Zameranie sa na danú problematiku.

-Výskum.

 

To všetko vyústilo k poznaniu, že ORGANICKÁ forma jódu (v ktorej prípade nehrozia nežiaduce škodlivé účinky ANORGANICKEJ formy jódu) by sa mohla stať výborným riešením na rozličné kožné poranenia, ochorenia a infekcie, ktoré sú s životom zvierat výrazne späté. Podrobnou, precíznou a priam mravenčou prácou sa nám následne podarilo vyvinúť 3 druhy VETERINÁRNYCH MASTÍ s ORGANICKOU FORMOU JÓDU.

Naša dôvera v mimoriadne účinky nami vytvorenej a používanej makromolekuly organickej formy jódu nebola sklamaná, práve naopak. Nielen klinické skúšanie, ktoré prebiehalo na 6 veterinárnych klinikách po celom Slovensku, ale aj konkrétne prípadové štúdie potvrdili to, v čo sme verili. Výsledky účinkov veterinárnych mastí boli výborné. V laboratórnych podmienkach bolo zistené rýchle hubenie baktérií, infekcií, plesní či húb. Avšak tým najvýznamnejším dôkazom výborných účinkov vyvinutých veterinárnych mastí boli pre nás reálne prípady – kožné infekcie, ochorenia či poranenia u domácich, ale aj hospodárskych zvierat, ktoré boli vďaka aplikovaniu našich veterinárnych mastí rýchlo a úspešne zahojené.

Úprimnú radosť prežívame dnes pri každej spätnej väzbe od veterinárnych lekárov, kliník, chovných staníc, stajní či rôznych zriadení pre zvieratá, s ktorými spolupracujeme. Rovnako významné je pre nás aj poďakovanie či zverejnenie ďalšej skúsenosti od každého nášho spokojného zákazníka, kedy vieme, že veterinárne masti s organickou formou jódu pomohli ďalšiemu členovi ich rodiny – hoci sa v tomto prípade jedná o zvieratko

Zvieratá patrili k človeku už od nepamäti. Tak, ako sú pre život na zemi potrebné hospodárske zvieratká, sú dnes v mnohých prípadoch jeho veľmi dôležitou súčasťou aj domáci miláčikovia. A preto veríme, že vďaka našim veterinárnym mastiam, ktoré nesú názov JODERMAL®, sme mohli prispieť k skvalitneniu ich života a zároveň uľahčiť starostlivosť o zdravie zvierat ich majiteľom. 

Všetky dôležité informácie o veterinárnych mastiach JODERMAL®, výsledky skúšok, ako aj prípadové štúdie, nájdete na tejto stránke. 

Ďakujeme za Vašu pozornosť. Váš tím JODERMAL®

 

Jodermal prezentácia