Jodermal S®

Srsť a pokožka zvierat je dôležitou súčasťou starostlivosti o každého domáceho miláčika. Práve koža totiž tvorí akúsi ochrannú vrstvu tela pred škodlivými vplyvmi prostredia. Avšak práve preto sa mnohokrát stretávame s jej infekciami, poraneniami či rôznymi ochoreniami.

Ideálne by, pravdaže, bolo, ak by sa akýmkoľvek ranám či infekciám dalo predísť. Zväčša sa však s nimi zvieratká každého druhu počas svojho života stretnú. V mnohých prípadoch, žiaľ, zanedbávajú majitelia zvierat ošetrenie kožných rán či ochorení a spoliehajú sa na to, že sa rana časom sama zahojí.  No práve to môže mať výrazne negatívny vplyv na kvalitu a dĺžku života zvieraťa. Veterinárna masť JODERMAL S® je tu pre nielen pre Vašich domácich miláčikov, ale tiež pre kone, hovädzí dobytok, ošípané či ovečky. Veterinárna masť JODERMAL S®  šetrne napomáha pri liečbe abscesov, flegmón, nekróz, chronických periostitíd, tendovaginitíd, periartritíd, svrabu. Zlepšuje cirkuláciu krvi, čím znižuje zápal a opuch postihnutého miesta. Veterinárna masť JODERMAL S® je tiež vhodná na ošetrovanie labiek Vášho psíka. Táto certifikovaná masť neobsahuje žiadne chemické  zložky či farbivá.

Zvieratá každého druhu, domáci maznáčikovia ale i farmárske zvieratká neodmysliteľne patria k životu na tejto zemi. Choroby, úrazy a bolesť sa nevyhýbajú ani im, avšak samé si často pomôcť nedokážu. Pre labky Vášho psíka, ale aj kožné zápalové ochorenia je tu veterinárna masť JODERMAL S®!